थारु पत्रकार संघ उदयपुरको नयाँ नेतृत्वमा सुखिलाल चौधरी

उदयपुर । सम्पूर्ण थारु पत्रकारहरुको छाता संगठन थारु पत्रकार संघ नेपाल उदयपुरको अध्यक्षमा पुनः सुखिलाल चौधरी चयन भएका छन् । उदयपुरको गाईघाटमा शनिबार सम्पन्न संघको प्रथम जिल्ला अबिधेशबाट पुनः चौधरी चयन भएका हुन् । तदर्थ समितिको नेतृत्व गर्दै आएका चौधरीलाई पुनः संघको पहिलो अधिबेशनले अध्यक्षमा चयन गरेका हुन् । अबिधेशनले चौधरीको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति सर्वसम्मत चयन भएको छ । समितिको उपाध्यक्षमा दिपु चौधरी र दुर्गानन्द चौधरी चयन भएका छन् । सचिवमा दुर्गानन्द चौधरी “डिएन” चयन भएका छन् ।

त्यसैगरी संगको सह–सचिवमा रेनुका चौधरी चयन भएका छन् भने कोषाध्यक्षमा श्रवण चौधरी चयन भएका छन् । यसैगरि सदस्यहरुमा भासकर चौधरी, ममता चौधरी, मेनुका चौधरी, कबिता चौधरी बिना चौधरी र दर्गानन्द चौधरी चयन भएको नब निर्वाचित अध्यक्ष चौधरीले बताए । अध्यक्ष चौधरीका अनुसार अबिधेशनले सल्लाकार समितिसमेत चयन गरेको छ । जसमा अग्रज पत्रकार रबिन्द्र चौधरी, बिष्णुदेब चौधरी र थारु कल्यानकारेनी सभा उदयपुर अध्यक्ष शिबकान्त चौधरी रहेका छन् ।

भिडियोः–

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *