उदयपुरमा गलबन्दीले घाँटी कसेर श्रीमानको हत्या

उदयपुर । सामान्य विवादको क्रममा हात हालाहाल गर्दा उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका ५ दमौतीमा श्रीमतीको हातबाट श्रीमानको ज्यान गएको छ । बाख्राबस्तुको बिषयलाई लिएर विवाद हुदा ५० वर्षीया निरकुमारी राईले आफ्नो ६० वर्षीय श्रीमान श्यामबहादुर राईले लगाईरहेको गलबन्दीले घाँटी कसेर हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीले जनाएअनुसार उनिहरु बिच गत शनिबार विवाद भएको थियो । त्यही विवादको क्रममा मृतक श्यामबहादुरले लगाएको गलबन्दीले घाँटी कसेर श्रीमती निरकुमारीले हत्या गरेको थियो । शनिबारको घटना भएपनि निरकुमारीले लुकाएर राखेको थियो ।

श्यामबहादुर हराएको भन्दै छिमेकी र आफन्तहरुले खोजी गर्ने क्रममा मंगलबार बिहान घर नजिकै गाडेको अवस्थामा शब फेला परेको वडासदस्य कुबेर कुमार क्रन्जा मगरले बताए । वडासदस्य मगरका अनुसार शब फेला परेपछि निरकुमारीले हत्या स्वीकार गरेको थियो ।

अहिले श्यामबहादुरको शबलाई पोष्टमार्टमको लागि जिल्ला अस्पतालमा राखिएको छभने निरकुमारीलाई थप अनुसन्धानको लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरको नियन्त्रणमा राखिएको छ ।

Facebook Comments