उदयपुरमा पिकअप भ्यान दुर्घट्ना, एकको मृत्यु तिन घाईते

बेलका । उदयपुरको बेलक नगरपालिका– ७ मैनामैनी स्थित कुलुङमा भएको पिकअप भ्यान दुर्घट्नामा एकको मृत्यु भएको छ भने तिन जना घाईते भएका छन् । आईतबार साँझ भएको को १ ज १६१५ नम्बरको पिकअप भ्यान दुर्घट्नामा वेलका नगरपालिका– ७ मैनामैनी बस्ने बर्ष २३ को मनोज राईको घट्नास्थिलमै मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले जनाएको छ ।

त्यसैगरी दुर्घट्नामा परी घाईते हुनेमा सवारी धनीसमेत रहेका वेलका नगरपालिका– ७ मैनामैनी बस्ने बर्ष २७ को अम्बर राई, वेलका ननगरपालिका– ८ बस्ने बर्ष ३५ की चरकुमारी राई, र सोहि ठेगाना भएको बर्ष ३२ की पिपल कुमारी राई रहेका छन् ।

अहिले उनिहरुको उपचार घरान स्थित वी.पी. कोईराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोपामा उपचार भईरहेको छ । भ्यान सुनसरीको चतराबाट उदयपुरको बेलका नगरपालिकाका लागि छुनेको प्रहरीले जनाए । प्रहरीका अनुसार अचानक ब्रेकफेल भएर पछाडी सर्दा गाडी दुर्घटनामा परेको थियो ।

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *