गायक रुपकमार राईको नयाँ गीत सार्वजनिक (भिडियो सहित)

काठमाण्डौ । गायक तथा संगितकार रुपकुमार राईको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । ‘म बाँच्नुको के अर्थ’ ? भन्ने बोलको गीत बिहिबार सार्वजनिक भएको हो । गीत गायक राईको अफिसियल युट्युव च्यानल रुपकुमार राईबाट सार्वजनिक भएको हो ।

‘म बाँच्नुको के अर्थ तिमी नहुदा, म हाँस्नुको के अर्थ तिमीले रुदा’ एउटा प्रेमीले प्रेमिकाको सम्झना र समर्पण भाव यस गीत रहेको छ । सेसुका राई र दिक्पाल कार्की फिचर्ड गरिएको यो गीत ‘ठूली’ चन्द्रकला राईले लेखेकी हुन ।

गीतको भावलाई म्यूजिक भिडियोमा निक्कै मिहिन ढंगले उतारिएको छ । यस भिडियोका निर्देशन विरबहादुर राई युवराज ले गरेका हुन ।

यसको छायाँङ्कन दीर्घ गुरुङले गरेका छन् । राजु कार्कीले एरेन्ज गरेको यो गीत किङ स्टुडियोमा रेकर्ड भएको हो । गायक राईको दर्जनौ लोकआधुनिक तथा क्रान्त्रिकारी गीतहरु बजारमा सार्वजनिक भइसकेका छन् ।

भिडियोः

Facebook Comments