उदयपुरमा धरौटी बुझाउन नसक्दा कारागार चलान

उदयपुर । नौ बर्षिया बालिकालाई यौन दुव्र्यवहारको आरोपमा पक्राउ परेका एक युवक जिल्ला अदालतले तोकेको धरौटी बुझाउन नसक्दा कारागार चलान भएका छन् । जिल्ला न्यायाधिश तिर्थराज केसीको इजलासले आईतबार ६० हजार धरौटी लिई रिहा गर्ने आदेश दिएपनि धरौटीवापतको रकम बुझाउन नसक्दा रौतामाई गाउँपालिका–३ रसुवाका २८ बर्षीय डम्बरबहादुर राई कारागार चलान भएका हुन् ।

अदालतले धरौटी लिई रिहा गर्नु, वुझाउन नसके कारागार चलान गर्नु भन्ने आदेश दिएसँगै तोकेको रकम बुझाउन नसक्दा कारागार पठाइएको श्रेस्तेदार राजकुमार आचार्यले जानकारी दिए । राईले असोज ३ गते मादकपदार्थ सेवन गरी बालिकालाई बलात्कारको प्रयास गरेका थिए । बालिका सुतेको कोठामा पसेर दुव्र्यवहार गर्न लाग्दा होहल्ला भएपछि उनी फरार भएका थिए ।

राईविरुद्ध पीडित परिवारले जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा असोज ६ गते जाहेरी दिएका थिए । प्रहरीले उनलाई असोज ७ गते पक्राउ गरी कारवाही प्रकृया अघि बढाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रमुख एसपी चन्द्रदेव राईले बताए ।

भिडियोः–

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *