उदयपुरमा माओवादी केन्द्रको तर्फबाट मेयरको आकंक्षि उमेद्वारहरु को–को छन् ? (फोटो फिचर सहित)

उदयपुर । दोस्रो चरणको स्थानीय निर्वाचन नजिदै गर्दा उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिकामा माओवादी केन्द्रको मेयर पदको टुङ्गो अन्तिम चरणमा पुगेको छ । उमेद्वारको आकंक्षा धेरैको भएपनि पछिलो समय आकंक्षिहरु घट्दै गएको माओवादी स्रोत बताउँछन् । स्रोतको अनुसार लामो समयको कसरत पछि निरविवाद रुपमा आकंक्षि उमेद्वारहरु घट्दै गरएको हो । अहिलेसम्म सो नगरपालिकाको लागि नेपाली कांग्रेस र नेकपा एमालेको तर्फबाट उमेद्वारीको टुंगो केहि दिनअघि लगाईसकेको छ । हाल माओवादी केन्द्रको सम्भाबित मेयरको आकंक्षि उमेद्वारहरुको छनोट प्रक्रिया यसरी अघि बढिरहेको छ । kiran-rai१) किरण राई ।
narayan-burja२) नारायण बुर्जा मगर ।
min-bahadur
३) मिन बहादुर ठकुरी ज्यू ।

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *