उदयपुरमा भएको थारु सिंगिङ स्टार अडिशनबाट १४ प्रतियोगि छनौट

उदयपुर । उदयपुरमा भएको थारु सिंगिङ स्टारको अडिशनबाट १४ जना प्रतियोगिहरु छनौट भएका छन् । सदरमुकाम गाईघाटमा शनिबार भएको प्रथम अडिशनबाट उनिहरु छनौट भएको हो । छनौट हुनेमा सञ्जय चौधरी, सन्तोषी चौधरी, रामनारायण चौधरी, सुरेश कुमार चौधरी, अन्जन चौधरी, सर्बन चौधरी, अञ्जनी चौधरी र चन्दा कुमारी चौधरी रहेका छन् ।

त्यसैगरि छनोट हुनेमै रुपा चौधरी, सिर्जना कुमारी चौधरी, दयाराम चौधरी, सागर चौधरी, बिनोद चौधरी र राजकुमार चौधरी रहेको आयोजक समितिका अध्यक्ष अजय चौधरीले बताए । अध्यक्ष चौधरीका अनुसार थारु समुदायमा लुकेर रहेको थारु गायन प्रतिभालाई पहिचान गर्ने उद्देश्यका साथ सञ्चालन गरिएको अडिशन पुनः माघ १४ गते झुम्का, १८ गते मोरङको नेता चोक, २४ गते विर्तामोड र २६ गते दुहवीमा गरिने छ ।

सो अडिशन शोबाट छनौट भएको प्रतियोगिहरुलाई पहिलो, दोस्रो गर्दै पाँचौं चरणबाट पाइनल राउनको लागि तिन जना प्रतियोगिलाई मात्र छनौट गरिने छ । छनौटमा परेको प्रतियोगिताहरु नै थारु सिंगिङ स्टारको ताज पहिरिने छ । उक्त अडिशन शोको निर्णायक भूमिकामा गायक तथा संगीतकार विभास चौधरी, गायक आर.सी. चौधरी, प्रकाश माझी, गीता चौधरी, सुनिल माझी र प्रज्वलदिप विश्वास रहने छन् । गाईघाटमा भएको पहिलो अडिशनको उद्घाटन त्रियुगा नगरपालिका उपमेयर देवी कुमारी चौधरीले गरेका थिए ।

भिडियोः

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *